Послуги по проколюванню грунту

Виконуємо роботи по проколювання грунту 1-3 категорії методом РНП з подальшою протяжкой кабелю, труб пластикових або металевих. Характеристики проколювання:

  • довжина до 25м;
  • діаметр розширення (отвори проколу) 250мм, 160мм, 120мм, 80мм;
  • надаємо послуги по території Луганської області.

Телефон для зв’язку: +380509821075

 

Послуги БКУ

Надаємо послуги БКУ (буро-кранової установки) по вертикальному бурінню глибиною до 2,5 метрів, встановленню опор, ж/б, металевих. Працюємо по всій території Луганської області. Телефон для зв’язку ☎ +380509821075.

Стела на в'їзді в Сєвєродонецьк. Установка автономної світлоточки

Друзі, і знову ми ділимося фотозвітом з наших об’єктів. На цей раз, фахівці об’єднання “Енергосервіс” встановили автономну світлоточка (LED світильник із сонячною панеллю) біля стели на в’їзді до міста Сєвєродонецьк. Уже проїжджали повз?

Наші клієнти: ООО "КЛАРІАНТ УКРАЇНА"

Закінчено щє один об’єкт! Об’єднання “Енергосервіс” виконало роботи по приєднанню до електричних мереж ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» комплексу будівель та споруд цеху по виробництву каталізаторів структурного підрозділу цеху №37 та цеху К-2 ООО “КЛАРІАНТ УКРАЇНА”, розташованого на території ПАО “Сєвєродонецьке Об’єднання Азот”. КЛАРІАНТ УКРАЇНА

Наші клієнти. Служба автомобільних доріг Луганської області

Команда підприємства “Сєвєродонецькенергосервіс” максимально приймає участь в заходах, націлених на розвиток нашої області. Так нами закінчено ремонт ще одного об’єкта вуличного освітлення для міста Старобільськ – мережі освітлення автомобільного моста через річку Айдар. Тепер міст оснащений якісною і сучасною системою освітлення, що підвищить безпеку на автотрасі Н-26 (Чугуїв – Мілове) і призведе до істотної економії електроенергії.

Наші клієнти: співпраця з ОСББ Сєвєродонецька

Ось уже декілька років фахівці об’єднання “Енергосервіс” співпрацюють з ОСББ міста Сєвєродонецьк, виконуючи роботи по заміні на внутрішньоквартальних територіях старих світильників на нові світлодіодні.

Переваги світлодіодних світильників полягають у тому, що їх світловий потік потужніший, і енергозбереження набагато вище. Старі ліхтарі, як правило, споживають 350 – 500 Вт, а світлодіодні – 50 Вт.

 

Роботи з облагорождення терріторії кварталів Сєвєродонецька

У липні в рамках робіт з облагородження території навколо озера Чисте нашим підприємством було встановлено 10 опор та 11 світильників на сонячних батареях. Також нами було встановлено ліхтар на сонячних батареях між будинками 7 і 9 по вул Курчатова, і 2 ліхтаря на темній ділянці двору будинку 5 по вулиці Курчатова. Приємних вечірніх прогулянок, сєвєродончани!

Освещение

Наші клієнти: ТЦ "Епіцентр", місто Краматорськ

За минулий місяць фахівцями об’єднання Енергосервіс виконано будівництво (реконструкція) електромереж лінійної частини приєднання багатофункціонального комплексу Епіцентр на перетині вулиць Дружби та Марії Примаченко в місті Краматорськ Донецької області.

ТЦ "Эпицентр"

Допомога в реалізації проекту «Молода энергія громад»

Завдяки участі молоді міста в конкурсі проектів «Молода енергія громад», на стінах шкіл 4 і 8 вже скоро з’являться нові мурали. А наше підприємство допомагає в реалізації проекту, надавши послуги автовишки.

послуги автовишки