Сєвєродонецькенергосервіс

Северодонецкэнергосервис

ПП «Сєвєродонецькенергосервіс» – спеціалізована організація, орієнтована на виконання комплексних робіт з монтажу та обслуговування електроустановок промислових підприємств і цивільних об’єктів з напругою мережі живлення від 0,4 кВ до 110 кВ.

ПП «Сєвєродонецькенергосервіс» – це команда висококваліфікованих фахівців в галузі електроенергетики. В активі компанії десятки об’єктів зданих «під ключ» в сфері високовольтного і низьковольтного будівництва по Київській, Луганській, Донецькій та Одеській областях. Наш досвід і професійний відповідальний підхід дозволяють в найкоротші терміни і з високою якістю вводити в експлуатацію об’єкти будь-якої складності. Грамотно побудована організація внутрішніх процесів дозволяє виключити всі невиробничі втрати, що виникають в процесі роботи. У свою чергу це дозволяє гарантувати конкурентну вартість виконуваних робіт при високій якості і дотриманні мінімальних термінів.

ПП «Сєвєродонецькенергосервіс» пропонує наступні послуги:
  • Отримання технічних умов на приєднання до електричних мереж.
  • Оформлення та підготовка повного пакету документації для подачі в енергопостачальну компанію. 
  • Розробка та узгодження проектно-технічної документації. 
  • Прокладка кабельних і будівництво повітряних ліній електропередач напругою від 0,4 кВ до 35 кВ. 
  • Монтаж електротехнічного обладнання, в тому числі трансформаторних підстанцій, силових і розподільних щитів, пристроїв автоматики. 
  • Випробування і вимірювання опору ізоляції електротехнічною лабораторією, відшукання ушкоджень кабельних ліній. 
  • Виконання робіт, пов’язаних з проведенням поточних та капітальних аварійних ремонтів електрообладнання замовника.
  • Реалізація електротехнічної продукції – кабель, провід, вимикачі автоматичні, лічильники електричної енергії і т.д. за цінами заводів виробників.
  • Оперативно-технічне обслуговування енергетичного обладнання – ведення оперативних переговорів з диспетчером РЕМ, аварійні і технологічні переключення в електроустановках замовника, локалізація і усунення аварійних ситуацій в електричних мережах і установках замовника, періодичні обходи та огляди електрообладнання замовника.

Підприємство має всі необхідні дозвільні документи.

Зворотний зв'язок